Kurumsal

Şirket Profili

Kurumsal

Hakkımızda

Kervancıoğlu, 1960’lardan bu yana gelen gelenek ve birikimlerini günümüz modern üretim teknolojileri ile birleştirerek üretimde kalite, hizmette kalite ilkesi ile tüm insanlara hizmet vermenin memnuniyetini yaşamaktadır. Baklava, su böreği, fıstık ezmesinin yanı sıra ağırlıklı olarak Maraş dondurması üreten firmamız %100 ihracatçı bir kuruluş olup, ürünlerinin tamamını yurtdışına pazarlamaktadır.

Temel Değerlerimiz

Tüm ilişkilerimizde iyi niyeti ve dürüstlüğü esas almak, hijyen ve sanitasyonu öncelikli tutarak en üst seviyede hizmet sunmak bildiklerimiz ile yetinmeyip, sürekli öğrenmeye açık olmak, profesyonellikten ödün ermeden amatör ruh ile çalışmak farklı kültürel, milli ve manevi değerlere saygı göstermek, yaptığımız işi severek yapmak ve işimizi eğlenceli hale getirmeye gayret etmek. İlerleyen zamanlarda yatırımlarımız firmamıza ait çiftlikler kurarak dondurma üretiminde ki sütümüzü kendi çiftliklerimizden karşılamaktır.

Misyonumuz

Hizmet sektöründe yapılacak yatırımlar, sağlanacak istihdamlar, uygulanacak yönetim sistemleri ile sektörde en önde giden güler yüzlü bir firma olarak bölgenin enlerinden olmak istiyoruz.

1960’ LARDAN BUGÜNE
DEĞİŞMEYEN LEZZETİN ÖYKÜSÜ

KERVANCIOĞLU

Kervancıoğlu, 1960’lardan bu yana gelen gelenek ve birikimlerini günümüz modern üretim teknolejileri ile birleştirerek üretimde kalite, hizmette kalite” ilkesi ile tüm insanlara hizmet vermenin memnuniyetini yaşamaktadır.

Baklava, Su Böreği, Fıstık Ezmesini yanında ağırlıklı olarak Maraş dondurması üreten firmamız %100 ihracatçı bir kuruluş olup, ürünlerinin tamamını yurtdışına pazarlamaktadır.